zo 03 jan
|Online activiteit
Online meditatie: Kijken vanuit je Essentie
Tijdens deze online meditatie worden we uitgenodigd om vanuit onze essentie naar ons leven te kijken.


Tijd en locatie
03 jan 2021 10:30 – 11:30
Online activiteit
Over het evenement
Deze activiteit is voorbij. Schrijf je in voor onze maandelijkse nieuwsbrief, dan ben je als eerste op de hoogte van nieuwe activiteiten.
Samen mediteren. Samen zitten in stilte. Ons laten inspireren door krachtige uitspraken en reflecties. En vooral 'zijn' in deze turbulente tijden.
Voel je je aangesproken door deze gratis Zoom-sessies?
Op zondagen tussen 10u30 en 11u30 maken we de non-duale visie tot een doorleefde ervaring.
Tijdens de 45 minuten durende meditatie zal er begeleiding zijn maar de nadruk komt te liggen op stilte. Ware meditatie vindt immers plaats in de ruimte tussen woorden.
We starten telkens met een korte introductie en ronden het uurtje af met een deelmoment.
Warm welkom!
Meditatie 3/1: Kijken vanuit je Essentie
'Er is slechts zijn dat zich laat leven door jou, als jou, en als alles wat bestaat.' - Adyashanti
Een geleide meditatie/visualisatie waarbij je wordt uitgenodigd om vanuit je essentie naar je leven te kijken.
Deze meditatie kun je zittend op een stoel of liggend op een matje of bank volgen.
Begeleiding: Annie Bauwens
Praktisch
Dit is een gratis activiteit voor abonnees op de maandelijkse nieuwsbrief van Dit Moment. Nog geen abonnee? Schrijf je eerst in via de pagina Nieuwsbrief Dit Moment.
Als je nog niet eerder deelnam aan een online sessie, vind je hier een beknopte handleiding voor Zoom.
Via de links hieronder kun je korte instructiefilmpjes over Zoom bekijken: